Memoriál Ing. Jana Vítka - výsledky 2020
Časový harmonogram turnaje - utkání ve skupinách (hrací doba 17/25 minut)
hřiště A | 9:00 | A3 | Choceň | : | A4 | Častolovice | 1 | : | 2 | ||
hřiště B | 9:00 | B3 | Vysoké Mýto | : | B4 | Horní Jelení | 0 | : | 4 | ||
hřiště C | 9:00 | C3 | Svitavy | : | C4 | Cidlina | 3 | : | 3 | ||
hřiště D | 9:00 | D3 | Třebeš | : | D4 | Lanškroun | 2 | : | 4 | ||
hřiště A | 9:20 | A1 | Bohemians 1905 | : | A2 | Moravany | 8 | : | 1 | ||
hřiště B | 9:30 | B1 | Letohrad | : | B2 | Sparta Praha | 2 | : | 6 | ||
hřiště C | 9:30 | C1 | Jesenicko | : | C2 | Olomouc bílá | 2 | : | 7 | ||
hřiště D | 9:30 | D1 | Olomouc modrá | : | D2 | Kolín | 6 | : | 1 | ||
hřiště A | 9:40 | A5 | Slavia Praha | : | A3 | Choceň | 5 | : | 1 | ||
hřiště B | 10:00 | B1 | Letohrad | : | B4 | Horní Jelení | 7 | : | 1 | ||
hřiště C | 10:00 | C1 | Jesenicko | : | C4 | Cidlina | 7 | : | 4 | ||
hřiště D | 10:00 | D1 | Olomouc modrá | : | D4 | Lanškroun | 3 | : | 2 | ||
hřiště A | 10:00 | A1 | Bohemians 1905 | : | A4 | Častolovice | 10 | : | 0 | ||
hřiště A | 10:20 | A2 | Moravany | : | A5 | Slavia Praha | 0 | : | 5 | ||
hřiště B | 10:30 | B2 | Sparta Praha | : | B3 | Vysoké Mýto | 7 | : | 0 | ||
hřiště C | 10:30 | C2 | Olomouc bílá | : | C3 | Svitavy | 15 | : | 0 | ||
hřiště D | 10:30 | D2 | Kolín | : | D3 | Třebeš | 7 | : | 3 | ||
hřiště A | 10:40 | A2 | Moravany | : | A3 | Choceň | 0 | : | 3 | ||
hřiště B | 11:00 | B3 | Vysoké Mýto | : | B1 | Letohrad | 2 | : | 10 | ||
hřiště C | 11:00 | C3 | Svitavy | : | C1 | Jesenicko | 5 | : | 9 | ||
hřiště D | 11:00 | D3 | Třebeš | : | D1 | Olomouc modrá | 2 | : | 12 | ||
hřiště A | 11:00 | A4 | Častolovice | : | A5 | Slavia Praha | 2 | : | 4 | ||
hřiště A | 11:20 | A3 | Choceň | : | A1 | Bohemians 1905 | 2 | : | 6 | ||
hřiště B | 11:30 | B4 | Horní Jelení | : | B2 | Sparta Praha | 1 | : | 3 | ||
hřiště C | 11:30 | C4 | Cidlina | : | C2 | Olomouc bílá | 1 | : | 8 | ||
hřiště D | 11:30 | D4 | Lanškroun | : | D2 | Kolín | 3 | : | 6 | ||
hřiště A | 11:40 | A4 | Častolovice | : | A2 | Moravany | 2 | : | 1 | ||
hřiště A | 12:00 | A5 | Slavia Praha | : | A1 | Bohemians 1905 | 2 | : |
7
|
Časový harmonogram turnaje - utkání o pořadí (hrací doba 17 minut)
hřiště A | 12:30 | 3A | Častolovice | : | 3B | Horní Jelení | 0 | : | 2 | ||
hřiště B | 12:30 | 1C | Olomouc bílá | : | 1D | Olomouc modrá | 5 | : | 0 | ||
hřiště C | 12:30 | 5A | Moravany | : | 4B | Vysoké Mýto | 1 | : | 2 | ||
hřiště D | 12:30 | 4C | Svitavy | : | 4D | Třebeš | 1 | : | 4 | ||
hřiště A | 12:50 | 1A | Bohemians 1905 | : | 1B | Sparta Praha | 3 | : | 1 | ||
hřiště B | 12:50 | 4A | Choceň | : | 4B | Vysoké Mýto | 7 | : | 1 | ||
hřiště C | 12:50 | 2A | Slavia Praha | : | 2B | Letohrad | 4 | : | 5 | ||
hřiště D | 12:50 | 2C | Jesenicko | : | 2D | Kolín | 2 | : | 0 | ||
hřiště A | 13:10 | 5A | Moravany | : | 4C | Svitavy | 4 | : | 1 | ||
hřiště B | 13:10 | 4A | Choceň | : | 4D | Třebeš | 3 | : | 1 | ||
hřiště C | 13:10 | 3A | Častolovice | : | 3C | Cidlina | 0 | : | 4 | ||
hřiště D | 13:10 | 3B | Horní Jelení | : | 3D | Lanškroun | 1 | : | 3 | ||
hřiště A | 13:30 | 2A | Slavia Praha | : | 2C | Jesenicko | 0 | : | 5 | ||
hřiště B | 13:30 | 2B | Letohrad | : | 2D | Kolín | 1 | : | 8 | ||
hřiště C | 13:30 | 1A | Bohemians 1905 | : | 1C | Olomouc bílá | 3 | : | 1 | ||
hřiště D | 13:30 | 1B | Sparta Praha | : | 1D | Olomouc modrá | 4 | : | 0 | ||
hřiště A | 13:50 | 4A | Choceň | : | 4C | Svitavy | 2 | : | 1 | ||
hřiště B | 13:50 | 4D | Třebeš | : | 4B | Vysoké Mýto | 6 | : | 1 | ||
hřiště C | 13:50 | 3A | Častolovice | : | 3D | Lanškroun | 1 | : | 4 | ||
hřiště D | 13:50 | 3B | Horní Jelení | : | 3C | Cidlina | 0 | : | 7 | ||
hřiště A | 14:10 | 2A | Slavia Praha | : | 2D | Kolín | 6 | : | 1 | ||
hřiště B | 14:10 | 2B | Letohrad | : | 2C | Jesenicko | 1 | : | 3 | ||
hřiště C | 14:10 | 3C | Cidlina | : | 3D | Lanškroun | 2 | : | 4 | ||
hřiště D | 14:10 | 4D | Třebeš | : | 5A | Moravany | 2 | : | 0 | ||
hřiště A | 14:30 | 1A | Bohemians 1905 | : | 1D | Olomouc modrá | 3 | : | 3 | ||
hřiště B | 14:30 | 1B | Sparta Praha | : | 1C | Olomouc bílá | 0 | : | 2 | ||
hřiště C | 14:30 | 4B | Vysoké Mýto | : | 4C | Svitavy | 1 | : | 5 | ||
hřiště D | 14:30 | 4A | Choceň | : | 5A | Moravany | 1 | : | 3 |